KURUMSAL

      DİZAYN MIKNATIS SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Manyetik sistemler ve mıknatıs sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi ile siz sayın müşterilerimize en iyi koşullarda hizmet vermek anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

     Elek separatörle başladığımız üretime bugün istenilen ölçülerde otomatik, yarı otomatik ve manüel manyetik sistem çeşitleri ile devam etmekteyiz.İthalatını yaptığımız mıknatıs çeşitleri ve  imalatını yaptığımız manyetik sistemler ,değişik faaliyet alanlarında, yurt içi ve yurt dışında birçok özel sektör ve kamu kuruluşlarında kullanılmaktadır.

     Amacımız işletmelerin mıknatısa olan ihtiyaçlarını karşılamak. Ürünleriniz için en verimli manyetik sistemin tasarlanması ve imal edilmesidir. Ürünlerimizin DİZAYN MIKNATIS garantisi altında uzun yıllar güvenle kullanılmasıdır.

     Ürünlerimiz  gerekli Ar-Ge çalışmaları yapılarak ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek tecrübeli , eğitimli, dinamik, kadrosuyla yüksek kalite standartlarında üretilmektedir.

    Rekabetin hayli yüksek seviyede olduğu günümüz koşullarında en iyi referansın koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz .

                                                                                                           KURULUŞ TARİHİ :1990

MİSYON

  Müşterilerinin  en önemli kaynaklarımız olduğu bilinci ile onların memnuniyetini, gelişmesini ve şirkete uzun vadeli bağlılıklarını sağlayacak şekilde ,tüm kaynaklarını en etkili biçimde kullanarak ülke ekonomisine yarar sağlamak.Kaliteli ürün,ürün sonrası garanti, uygun fiyat ve doğru hizmet sunumu ile müşteri memnuniyetinde en üst seviyeye ulaşmak.

VİZYON

Dizayn markası, yenilikleri ve ürünleri ile pazarında ilk tercih edilen lider firma olmak.

KALİTE POLİTİKASI

  İşi  ilk seferde , istenilen kalitede ,fiyatta yaparak  yürüyen düzene rekabetçi yenilik getirmek.Pazar payı ve rekabet gücümüzü sürekli gelişme mantığında artırmaktır. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini benimsemektir.